cie@ciekartuzy.pl
tel. 58 681 46 96

Uniwersytet Trzeciego Wieku

facebook_page_plugin

 

 1

 

Takimi wspólnymi sukcesami jak zdobycie II miejsca w wojewódzkim konkursie "Ogród- ostoja przyrody rodzimej" można się chwalić bez końca ... Tym bardziej, że jest to okazja, aby poraz kolejny Wam wszystkim za współpracę przy zakładaniu Kaszubskiego Ogrodu przy CIE w Kartuzach podziękować. Poniżej dyplom i nagrody jakie otrzymaliśmy w ubiegły czwartek podczas rozdania nagród w sali Herbowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Dziękujemy i do zobaczenia w ogrodzie, gdzie dalej bedziemy wspólnie go tworzyć.

Zdjęcia nagród

Czytaj więcej: Kaszubski Ogród - ostoją przyrody rodzimej!

zmniejszona lawenda

Radość wielka, którą z przyjemnością się dzielimy, a która spowodowana jest faktem, że nasz "Kaszubski Ogród" przy Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach, wspólnie z Wami zakładany, zdobył II miejsce w wojewódzkim konkursie "Ogród - ostoja przyrody rodzimej". Więcej informacji o organizatorach, samym konkursie i wynikach zanjdziecie na stronie: https://ciee-gda.pl/ciee-aktualnosci/ogrod-ostoja-przyrody-rodzimej-wyniki-konkursu/

Bardzo dziękujemy za wspólne zakładanie ogrodu. Dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Kartuzach, bez którego wsparcia finansowego tak piękny ogród by nie powstał. Ogromne podziękowania należą się przede wszystkim Pani Teresie Król, która niezłomnie w pogodę i niepogodę: deszcz, wiatr i upały z wielkim sercem i zaangażowaniem doglądała ogrodu .... i dalej dogląda.

Dziękujemy i do zobaczenia na "Zielonych Warsztatach" i w tym roku szkolnym będziemy realizować nowe pomysły "ogrodowe".

Kilka słów o ogrodzie.

 WSTĘP Kaszubska Checz Fot. E.Słomczyńska

 

 

 


 

 

 

ogłoszenie bezpłatny warsztat Karolina 1

ogłoszenie bezpłatny warsztat Karolina 2

ogłoszenie bezpłatny warsztat Karolina 3

Na podstawie zarządzenia nr 2/2018

dyrektora Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach

z dnia 27.04.2018 r.

informuję,

że Biblioteka Pedagogiczna

w dniu 01.06.2018 jest nieczynna.

PLAKAT 15 05 2018

PROGRAM KONFERENCJI WŁAŚĆ 1INFORMACJA PRASOWA Poczuj miętę do przyrody 1INFORMACJA PRASOWA Poczuj miętę do przyrody 2INFORMACJA PRASOWA Poczuj miętę do przyrody 3