cie@ciekartuzy.pl
tel. 58 681 46 96

Uniwersytet Trzeciego Wieku

facebook_page_plugin

DSC 0835DSC 0748DSC 0749DSC 0753DSC 0760DSC 0773DSC 0778DSC 0782DSC 0787DSC 0790DSC 0791DSC 0793DSC 0797DSC 0802DSC 0808DSC 0812DSC 0813DSC 0820DSC 0827DSC 0830DSC 0846DSC 0847

Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach informuję,

że warsztaty dla nauczycieli nauk przyrodniczych -

Sowy w sąsiedztwie

w dn. 15.03.2019 

nie odbędą się.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 

Dzieci, młodzież i dorosłych na międzypokoleniowe warsztaty plastyczne, podczas których wspólnie będziemy tworzyć, snuć opowieści... podtrzymywać tradycje.

Naszą kawiarenkę można odwiedzać w każdy poniedziałek od godziny 9.00 do ostatniego uczestnika.

 

Spotkania w „KAWIARENCE KRAKOWSKIEJ” to ciekawa forma współpracy i integracji międzypokoleniowej. Propozycja niezwykle ważnych działań na rzecz podtrzymywania właściwych relacji między generacjami i niwelowania stereotypów związanych z wiekiem.

Opracowane i przygotowane przez nas spotkania warsztatowe dają możliwość wykorzystania potencjału, wiedzy i zapału uczestników, tworząc jednocześnie płaszczyznę dla wzajemnego lepszego poznania się, zrozumienia i nawiązania porozumienia wokół wspólnie osiąganego celu.

 

4 marca kaszubskie tradycje wielkanocne

 

 

Pamietajcie każdy poniedziałek od godz.9.00 ul. Słoneczna 3, Kartuzy Centrum inicjatyw Edukacyjnych.

 

 1

 

Takimi wspólnymi sukcesami jak zdobycie II miejsca w wojewódzkim konkursie "Ogród- ostoja przyrody rodzimej" można się chwalić bez końca ... Tym bardziej, że jest to okazja, aby poraz kolejny Wam wszystkim za współpracę przy zakładaniu Kaszubskiego Ogrodu przy CIE w Kartuzach podziękować. Poniżej dyplom i nagrody jakie otrzymaliśmy w ubiegły czwartek podczas rozdania nagród w sali Herbowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego.

Dziękujemy i do zobaczenia w ogrodzie, gdzie dalej bedziemy wspólnie go tworzyć.

Zdjęcia nagród

Czytaj więcej: Kaszubski Ogród - ostoją przyrody rodzimej!

zmniejszona lawenda

Radość wielka, którą z przyjemnością się dzielimy, a która spowodowana jest faktem, że nasz "Kaszubski Ogród" przy Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach, wspólnie z Wami zakładany, zdobył II miejsce w wojewódzkim konkursie "Ogród - ostoja przyrody rodzimej". Więcej informacji o organizatorach, samym konkursie i wynikach zanjdziecie na stronie: https://ciee-gda.pl/ciee-aktualnosci/ogrod-ostoja-przyrody-rodzimej-wyniki-konkursu/

Bardzo dziękujemy za wspólne zakładanie ogrodu. Dziękujemy Starostwu Powiatowemu w Kartuzach, bez którego wsparcia finansowego tak piękny ogród by nie powstał. Ogromne podziękowania należą się przede wszystkim Pani Teresie Król, która niezłomnie w pogodę i niepogodę: deszcz, wiatr i upały z wielkim sercem i zaangażowaniem doglądała ogrodu .... i dalej dogląda.

Dziękujemy i do zobaczenia na "Zielonych Warsztatach" i w tym roku szkolnym będziemy realizować nowe pomysły "ogrodowe".

Kilka słów o ogrodzie.

 WSTĘP Kaszubska Checz Fot. E.Słomczyńska