cie@ciekartuzy.pl
tel. 58 681 46 96

Uniwersytet Trzeciego Wieku

facebook_page_plugin

Zapraszamy nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej

  na

    WARSZTATY WIELKANOCNE

zaproszenie Wielkanoc

ankieta aplikacyjna

 

Terminy zajęć do wyboru:

06.03.2018 r. ? (wtorek) godz. 15.30 ? 18.30

13.03.2018 r. ? (wtorek) godz. 15.00 ? 18.00

Warsztaty odbędą się w siedzibie Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach.

 

Uczestnicy warsztatów otrzymają materiały do wykonania: kurczaka, zajączka wielkanocnego, baranka oraz pisanek wielkanocnych.

warsztaty obejmują następujące zagadnienia:

  1. Projektowanie zajęć z wykorzystaniem kompozycji wielkanocnych.
  2. Zapoznanie się z różnorodnymi technikami plastycznymi.
  3. Zastosowanie wybranych technik dla danych grup wiekowych.
  4. Praktyczne wykonanie ozdób świątecznych.

Warsztaty przeprowadzi Pani Iwona Słomińska - plastyk, magister sztuki (absolwentka Edukacji Artystycznej w Zakresie Sztuk Plastycznych ? I i II stopień ? Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku); pracowała jako nauczyciel plastyki na poziomach edukacyjnych ? przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum; posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością ? w latach 2008-2018 instruktor terapii w pracowni arteterapii, Warsztat Terapii Zajęciowej w Kościerzynie; od 2014 wykładowca w Powszechnej Wyższej Szkole Humanistycznej ?POMERANIA? ? przedmiot ? Zajęcia plastyczno ? techniczne z metodyką, na kierunku Pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna, Oligofrenopedagogika oraz Plastyka i technika w szkole; od 2017 r. nauczyciel ? instruktor, Ośrodek Zajęć Pozaszkolnych w Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach.

Koszt 4 h warsztatów 40 zł od osoby.

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu na załączonej aplikacji tel/fax 58 681 46 96; mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.