cie@ciekartuzy.pl
tel. 58 681 46 96

Uniwersytet Trzeciego Wieku

facebook_page_plugin

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Kartuzach,

Centrum Inicjatyw Edukacyjnych

oraz Zespół Placówek Specjalnych w Kartuzach

serdecznie zapraszają nauczycieli na szkolenie

Kiedy przedszkolak ma wadę słuchu

w ramach cyklu

Aktywny przedszkolak

szkolenie odbędzie się

16 kwietnia 2018r. w godz. 10.00 – 14.00

w sali Internatu Zespołu Placówek Specjalnych Słoneczna 3

Ankieta aplikacyjna

 

Szkolenie poprowadzą:

  • Barbara Bednarska od roku 1990 jest zawodowo związana ze Specjalistycznym Ośrodkiem Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG.. Specjalistka w dziedzinie surdologopedii; neurologopeda, logopeda wczesnej interwencji. Od 1992 r. współpracuje z Uniwersytetem Gdańskim - prowadzi zajęcia ze studentami kierunków pedagogicznych. Współautorka metody Świata opowiadanego. Autorka poradników dotyczących rehabilitacji dzieci niesłyszących.
  • Dorota Szubstarska – doświadczony surdologopeda, przez całe zawodowe życie związana z terapią dzieci z wadą słuchu. Od ponad 25 lat pracuje w Specjalistycznym Ośrodku Diagnozy i Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży z Wadą Słuchu PZG w Gdańsku, od 2003 roku na stanowisku kierownika placówki. Współpracuje z Uniwersytetem Gdańskim oraz placówkami medycznymi i edukacyjnymi. Redaktorka merytoryczna poradników dla rodziców dzieci z wadą słuchu.

Koszt udziału w szkoleniu 70 zł/os.

Zgłoszenie przyjmujemy na załączonej ankiecie aplikacyjnej do dnia 10.04.2018 r. w CIE w Kartuzach ul. Słoneczna 3, tel./fax. 58 681 46 96, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Opłatę za szkolenie należy uiścić po otrzymaniu faktury którą wystawimy na podstawie otrzymanej ankiety aplikacyjnej.

Serdecznie zapraszamy!