cie@ciekartuzy.pl
tel. 58 681 46 96

Uniwersytet Trzeciego Wieku

facebook_page_plugin

Podkategorie

Dotyczy spotkań akademickich.

Uczestnicy programu ? ?Zdolni z Pomorza ? Powiat kartuski? zgłaszają się we własnym zakresie na uczelnię, która jest organizatorem spotkania.

Następnie po pozytywnym zakwalifikowaniu się na spotkanie akademickie, przesyłają Państwo informację do Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W mailu wpisujecie Państwo: datę i tytuł spotkania oraz uczelnię ? organizatora.

Ta informacja jest dla nas niezwykle ważna, ponieważ jeżeli dostaniemy ją odpowiednio wcześnie, to będziemy mogli postarać się o opiekuna grupy i zaproponować wspólny sposób dotarcia na spotkanie.  

Uczestnicy powinni zabrać ze sobą na uczelnię komplet wymaganych dokumentów ? oryginałów i przekazywać je organizatorom w momencie rejestracji na spotkaniu lub według wskazówek organizatora ? nie wysyłamy i nie składamy wyżej wspomnianych dokumentów (deklaracji) do Centrum Inicjatyw Edukacyjnych. 

Jeżeli Państwo będziecie korzystać ze środków transportu publicznego (we własnym zakresie) -  istnieje możliwość refundacji kosztów podróży po złożeniu wniosku do Centrum Inicjatyw Edukacyjnych.

Wniosek do pobrania