cie@ciekartuzy.pl
tel. 58 681 46 96

Uniwersytet Trzeciego Wieku

facebook_page_plugin

W okresie wakacyjnym Biblioteka Pedagogiczna w Kartuzach zaprasza w następujących godzinach:

 

1.07 – 5.07.2019 8:00-17:00

8.07 – 30.08.2019 8:00-15:00

 

Jednocześnie przypominamy, że w związku z likwidacją Biblioteki Pedagogicznej w Kartuzach - z dniem 1.07.br. zawiesza się możliwość wypożyczania książek, zapraszamy do skorzystania z księgozbioru na miejscu w czytelni.

 

 

 

W dniu 21.06.2019

Biblioteka Pedagogiczna w Kartuzach

zaprasza

w godzinach 8:00 - 15:00

Kolejny piknik przyrodniczo- żeglarski z odrobiną matematyki za nami.

W tym roku ponad 200 uczniów z 11 szkół wraz opieknunami, nauczycielami zdobywali wiedzę przyrodniczą, ekologiczną, matematyczną. Wzięli udział w warsztatach terenowych związanych z poznawaniem walorów przyrodniczych okolic jeziora Brodno Wielkie i rzeki Raduni oraz okolicznych kaszubskich łąk i lasów i ich mieszkańców. Młodzi przyrodnicy zagrali w edukacyjne gry terenowe i pływali do woli na żaglówki by wypłynąć na wody jeziora Wielkie Brodno.
W tym roku przyłączyli się do wspólnej edukacji pracownicy Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku oraz Fundacji Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, którzy zaprezentowali uczestnikom „Kampanię ekologiczną – Pomorscy.
Ponadto w edukacji przyrodniczo-ekologicznej jak co roku wsparli nas pracownicy Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, Nadleśnictwa Kartuzy, Pomorskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt "Ostoja" i porzyrodników. Na pikniku nie zabrałko również naszych pracowników z Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach, młodzieży z Młodzieżowego Ruchu Naukowego oraz instruktorów i wykładowców żeglarstwa.

Poniżej zapraszamy na krótką fotorelację z dzisiejszego bardzo przyjemnego dnia. Dziękujemy wszystkim za to, że mimo upału wszystko się udało

 

Poczatek

 

gry z mrn

 

gry w lesiechwila spokoju

Kampania

Pomorscy

 

Informujemy, że warsztaty "Metoda kLU w nauczaniu języka polskiego",

które miały się odbyć 4.06.2019 r. są odwołane.

rozbiory