cie@ciekartuzy.pl
tel. 58 681 46 96

Uniwersytet Trzeciego Wieku

facebook_page_plugin


                                                                                                   

Protokół z posiedzenia Komisji weryfikującej wyniki badań psychologicznych oraz TUK  kandydatów na zjęcia realizowane w ramach projektu Zdolni z Pomorza ? powiat kartuski ? LCNK w Kartuzach

W dn. 9.10.2017 odbyło się spotkanie Komisji rekrutacyjnej uczestników zajęć w LCNK w Kartuzach w składzie:

Marzena Krefta ? Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogiczne w Kartuzach ? przewodnicząca;

Anna Dereń ? Dyrektor Centrum Inicjatyw Edukacyjnych w Kartuzach;

Małgorzata Wimmer ? CIE;

Edyta Słomczyńska - CIE

Po analizie wyników badań psychologicznych oraz TUK ustalono iż:

Do Badań przystąpiło ogółem 36 osób.

10 osób zostało zaproszonych na prezentacje (biol/chem.,  komp. społ.) swoich projektów badawczych i artystycznych. Spotkanie odbyło się w dn. 11.09. 2017 oraz w dn. 10.10.2017.

Wszystkie prezentacje uzyskały wysoką ocenę Komisji, a uczniowie zostali zakwalifikowaniu do udziału w projekcie.

W dn. 5.10.2017 odbył się Test Umiejętności Kluczowych, w którym uczestniczyło 26 osób.

Po przeprowadzeniu analizy wyników Badań, rekomendacji PPP Komisja zakwalifikowała do udziału    w projekcie   36 osób, dołączając je odpowiednio do grup:

 

Kompetencje społeczne ? poziom gimnazjalny:

1.Izabela Radziszewska;

  1. Maria Andrzejewska;
  2. Magdalena Leyk;
  3. Dominika Glura;
  4. Hanna Dmochowska;

Kompetencje społeczne ? poziom ponadgimnazjalny:

  1. Natalia Benkowska

Biologia/chemia ? poziom gimnazjalny:

  1. Julia Bronk;
  2. Marta Treder;
  3. Kacper Krzebietke;

Biologia/chemia ? poziom ponadgimnazjalny:

  1. Natalia Wilczewska;
  2. Paulina Wilczewska;

Fizyka ? poziom gimnazjalny:

  1. Wiktoria Wenzel;
  2. Karolina Kitowska;
  3. Nikołaj Gruchała-Węsierski;
  4. Natalia Bobrowska;
  5. Adrian Pestka;
  6. Kinga Przychodnia;
  7. Szymon Śliwicki;
  8. Ksawery Kryszewski;
  9. Zofia Janicka;

Matematyka ? poziom gimnazjalny:

  1. Alicja Treder;
  2. Seweryn Kamiński;
  3. Nadia Roszkowska;
  4. Tobiasz Wenta;
  5. Jakub Bronk;
  6. Marta Kozłowska;
  7. Natalia Dembkowska;
  8. Szymon Koszałka;
  9. Jakub Goll;
  10. Marta Szulca;
  11. Jakub Kociela;

Informatyka ? poziom gimnazjalny

  1. Paweł Kociński;
  2. Piotr Kociński;
  3. Hubert Leszczyński;
  4. Michał Balcerowicz

Informatyka ? poziom ponadgimnazjalna

  1. Gabriel Raćkowski