Sesja
Jest w życiu każdego studenta okres szczególnie nie lubiany a dla wielu wręcz znienawidzony. Tym okresem oczywiście jest sesja. Czas egzaminów, gdzie studenci muszą zmierzyć się z licznymi egzaminami po to aby zaliczyć semestr lub kolejny rok. Zazwyczaj jest to czas kiedy studenckie knajpy świecą pustkami o oni sami oddają się w całości nauce. Przeważnie student w trakcie sesji siedzi zawalony wieloma tomami najróżniejsze literatury i całymi dniami zakuwa do egzaminu.

Bardzo jest wiele technik uczenia się i zazwyczaj są to osobiste preferencje każdego ze studentów. Zazwyczaj po pierwszej czy drugiej sesji mają oni już wypracowany swój schemat i wiedzą w jaki sposób najlepiej i jak najdokładniej przygotować się do sesji i konkretnych egzaminów. Dużo również pomaga znajomość wykładowców oraz tego czego oni oczekują podczas egzaminu.

Może tak się zdarzyć że nawet jeżeli wiele razy przeczytamy cały materiał i tak nie zaliczymy egzaminu. Oczywiście takie coś bardzo frustruje, a tym bardziej jeśli się okaże że popełniliśmy np. prosty błąd w obliczeniach lub jakieś niewielkie błędy w trakcie podstawiania do wzoru. Sam przeżyłem podobne rozterki i wiek jak bardzo jest to denerwujące. Dlatego każdemu uczącemu się do egzaminu życzę dużo cierpliwości no i czasami dobrze jest się zrelaksować. Oczywiście nauką najlepiej jest rozłożyć na jakiś okres czasu a nie wszystko w ciągu ostatnich kilki dni przed egzaminem, takie coś zazwyczaj jest skazane na niepowodzenia. Im bardzie systematycznie będziemy się uczyć tym lepiej dla nas.
co można robić na komputerze zso4 prawo wewnętrzne rodzaje komputerów religie w polsce ksero koszalin krav maga poznań

Przegląd wiadomości
• Kredyt studencki
• Sesja
• Humanistyczny czy ścisły?
• Nocleg dla studenta
Impreza studencka
Studenci bez wątpienia lubią sobie imprezować. Dlatego często można usłyszeć opinie o ich trybie życia. Zobacz więcej o imprezach studenckich.
 

15 maja 2011

Praca dla studenta Wielu studnetów poszukuje dla siebie dodatkowych finansów.Pracy dla studentów jest sporo tylko trzeba poszukać.

 

8 maja 2011

Finanse. Studenci na uczelniach wyższych mogą liczyć an liczne formy dofinansowania ich nauki. Zobacz dokłądnie na co.
metanabol genesis alegratka motoryzacja co to jest taniec wawa nieruchomości bogini ogniska domowego słowik jedlina polski związek łowiecki kraków intercasa

 
Copyright © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone.. Strona główna | Kontakt